Σελίδες

Κυριακή 16 Δεκεμβρίου 2012

ΠΑΟ.Αγρινιου-Θυελλα Παραβολας 1-2

Πάρα το κακο ξεκινημα τον πρώτων λεπτών η ομάδα μας καταφερε να ανεβασει την αποδοση της κατακόρυφα και να γυρίσει το ματς.Πιο συγκεκριμένα η ομαδα μας στο πρώτο ημίχρονο βρέθηκε να χάνει  με 1-0 μετα απο πεναλντυ που κερδισαν οι γηπεδουχοι στην ανατροπη που εκανε ο Π.Ραπτης σε αντιπαλο επιθετικο,στην συνέχεια οι ομαδα μας ανέβασε ρυθμούς και μετα απο εναν πολυ ωραιο συνδυασμό των παικτών μας ο Κ.Ρεπανιδας με ευθύβολο σουτ εξω απο την μικρη περιοχή πετυχε την ισοφάριση.Στο δευτερο ημίχρονο η ομαδα μας μπηκε δυνατα και δεν αφησε περιθώρια στον αντίπαλο της να την απειλήσει σε καμια στιγμη του αγωνα καταφερνοντας ετσι να παρει μια σημαντικη νικη μετα το δευτερο γκολ που πετυχε ο Κ.Ρεπανιδας στο 70 λεπτό με ωραιο σουτ.Ο επομενος αγωνας ειναι το ΣΑΒΒΑΤΟ 22-12-2012 ΩΡΑ 15:00 με τον ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ εντος.